Narodowe Czytanie

3 września nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w Narodowym Czytaniu. W tym roku czytaliśmy lekturę Gabrieli Zapolskiej pt. „Moralność Pani Dulskiej” .W wydarzeniu oprócz […]