4 marca miał miejsce III Pieszy Rajd Wilczym Tropem organizowany przez szkołę w Siedliskach. Zgłosiło się 10 szkół. Naszą placówkę reprezentowała drużyna w składzie: Natalia Cichy, Justyna Prokop i Martyna Prokop. Prace rysunkowe wykonali: Wiktoria Bryg, Aleksandra Bryg, Oliwia Kulig, Kamila Patyk i Szymon Więcek. Konkurs poświęcony Żołnierzom Wyklętym w tym roku odbył się online. Opiekę sprawowały panie Sylwia wojtanowicz-Ryk i Beata Czuba. Uczennice odpowiadały na pytania dotyczące życia i działalności Mieczysława Dziemieszkiewicza ps.Rój. Zajęły pierwsze miejsce! Wręczenie nagród miało miejsce 9 marca. Do naszej szkoły przyjechali przedstawiciele organizatora- pani Halina Piotrowska i pan Marek Mikos. Wręczyli zwyciężczyniom dyplom i upominki oraz wzięli udział w sesji zdjęciowej. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy!

Beata Czuba