Piotrkowice na drugim miejscu w Gminie Tuchów !!!!

W Urzędzie Miejskim w Tuchowie dnia 16 września br. z udziałem dyrektorów i nauczycieli wychowania fizycznego szkół podstawowych, pani dyrektor GAO Agnieszki Ryndak, przewodniczącego Rady Miejskiej Stanisława Obrzuta, prezesa Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Edwarda Cudka odbyło się podsumowanie gminnego współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2019/2020.

Spotkanie poprowadzili oraz wręczali pamiątkowe puchary i dyplomy

burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek i gminny organizator sportu

szkolnego w Tuchowie Marek Srebro

Piotrkowice po raz kolejny kończą rywalizacje w ścisłej czołówce Szkół Podstawowych w Gminie Tuchów , plasując się na drugiej pozycji ( zaraz za plecami Szkoły z Tuchowa ) ,uczniowie i uczennice Szkoły potwierdzili po raz kolejny, że nic nie dziej się bez przypadku w ich wykonaniu i już piąty rok z rzędu meldują się w samej czołówce Szkół ( cztery v-ice mistrzostwa i jedno mistrzostwo Gminy Tuchów  ). W sumie w okresie pięciu lat 92 razy stawali  na podium zawodów gminnych , powiatowych i wojewódzkich. Do największego sukcesu należy drugie miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce koszykowej chłopców , gdzie wyprzedzili ponad 200 szkół podstawowych !!!!!!

W roku szkolnym 2018/2019 wygrali całoroczną rywalizacje gminną i zajęli miejsce w pierwszej 10 szkół podstawowych z całego powiatu tarnowskiego, sklasyfikowanych zostało ok 120 Szkół  . Duże brawa dla obecnych jak i byłych już uczniów Szkoły tworzących historie sportu szkolnego w Piotrkowicach .

Łukasz Bratkowski

Sukcesy w roku szkolnym 2019/2020 :

1 miejsce w halowej piłce nożnej dziewcząt

10. Łówczów      41 pkt
  11. Trzemesna    18 pkt
  12. Buchcice        10 pkt

Uczniowie uczestniczący w sukcesach sportowych szkoły w roku szkolnym 2019/2020 :

Prokop Justyna, Potok Nina, Potok Natasza, Cichy Natalia, Broda Aleksander, Chochołowicz Nadia, Bryg Wiktoria, Kulig Emilia , Lebryk Patyk, Stefański Krystian , Turaj Szymon, Więcek Szymon, Bałut Konrad, Bandyk Miłosz, Krupa Kacper, Orczyk Natalia, Orczyk Oliwia, Patyk Patrycja , Migacz Julia, Prokop Martyna , Więcek Gabriela