Piknik Rodzinny

Wspólnie spędzony czas, mnóstwo uśmiechu, dobra zabawa i niezapomniana atmosfera – tak można podsumować nasz Piknik Rodzinny. Na uczestników czekały liczne atrakcje, gry, konkursy oraz […]

Wiwat Maj, Trzeci Maj!

Uczniowie klasy VII przygotowali uroczystą akademię, podczas której uczciliśmy Święto Konstytucji 3 Maja. Cała społeczność szkolna z powagą i skupieniem uczestniczyła w uroczystości, oddając hołd […]