W środę 16 czerwca, przedszkolaki oraz uczniowie z klas I-VIII wybrali się wspólnie do lasu na ognisko. Uczniowie zabrali ze sobą koce i swoje ulubione zabawki, piłki oraz gry. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w zabawie w poszukiwanie słodkości. Nauczyciele pochowali w lesie i na łące smakołyki a dzieci chętnie ich szukały. Po zakończeniu zabawy, każdy uczestnik mógł się pochwalić ilością znalezionych cukierków. Pogoda była idealna na wyjście do lasu, dzieci na kocach grały, rozmawiały lub po prostu odpoczywały. Dużo radości sprawiło wspólne pieczenie kiełbasek lub pianek. Jednak największa radość zapanowała, gdy wszyscy uczestnicy dostali zimnego i smacznego loda! Starsi i młodsi uczniowie wspaniale bawili się w swoim towarzystwie, nikt się nie nudził ani nie narzekał. Przed zakończeniem zabawy zgasiliśmy ognisko i zadbaliśmy o porządek w lesie i na łące. Po powrocie do szkoły uczniowie byli zmęczeni ale również bardzo zadowoleni ze wspólnego ogniska.

Kamila Wzorek