Po miesiącach wytężonej pracy, 24 czerwca 2022 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek.

Uroczystość  rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Piotrkowicach. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się na grób patrona, a później do sali gimnastycznej na uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za 10 miesięcy owocnej pracy i wręczyła nagrody oraz dyplomy uczniom wyróżniającym się swoją postawą.

Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie po raz ostatni spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie odebrali swoje świadectwa promocyjne.

Życzymy wszystkim dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji, a przede wszystkim samych słonecznych chwil oraz mile i bezpiecznie spędzonych wakacji.