Młodzież klasy VIII na wspólnym kolędowaniu z Mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej oraz z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Karwodrzy.

Wzięcie udziału w kolędowaniu w domu pomocy społecznej to wspaniałe wydarzenie, które może wpłynąć pozytywnie na uczniów. Podczas tego wydarzenia dzieci mają okazję do zrobienia czegoś dobrego dla innych, co z pewnością przyczynia się do rozwoju ich empatii i dobrej woli.

Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, śpiewając kolędy i pastorałki, które wprowadziły wiele radości wśród mieszkańców.

Mieszkańcy oraz pracownicy DPS byli zachwyceni występem naszych ósmoklasistów i wyrazili swoją wdzięczność za to, że zdecydowali się ich odwiedzić. Uczniowie mogli poczuć się spełnieni i szczęśliwi, widząc radość i uśmiech na twarzach zgromadzonych.

Po zakończeniu kolędowania, uczniowie spędzili jeszcze trochę czasu na rozmowach z mieszkańcami i podzielili się ze sobą opowieściami i doświadczeniami. Było to cenne doświadczenie, które z pewnością zostanie na długo w naszej pamięci..