W tym wyjątkowym dniu nasza szkoła przeżyła niezwykłą atmosferę radości i wspólnego świętowania. Spotkanie rozpoczęło się występem naszych ukochanych przedszkolaków, które rozświetliło serca wszystkich obecnych. Po występie oczywiście nie zabrakło śpiewania kolęd i pastorałek.

Wspólne dzielenie się opłatkiem i życzenia świąteczne sprawiły, że wszyscy poczuli się jak jedna wielka rodzina. Radosne rozmowy i śmiech rozbrzmiewały przez całą szkołę, tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnoty.

Szkolna Wigilia to nie tylko czas świętowania, ale także okazja do wzajemnego dzielenia się miłością i życzliwością. Dzień ten na pewno pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowy moment, kiedy szkoła zamieniła się w magiczne miejsce pełne wspólnego świętowania i serdeczności.