26.09.2019 r  w Lubaszowej odbyły się Mistrzostwa Gminny Tuchów dla Szkół Podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych  . Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych :rocznik 2005-2006 i rocznik 2007 – młodsi, osobno dziewczęta i chłopcy . Uczennice z Piotrkowic wystąpiły w kategorii 2007 i młodsze , spisały się rewelacyjnie zajmując drugie miejsce zaraz za Szkołą Podstawową w Tuchowie .Zostały v- ce mistrzem Gminy Tuchów !  Sztafetę reprezentowało 10  dziewcząt . Na wyróżnienie zasługuje najmłodsza biegaczka Nikola Patyk , która pobiegła bardzo mocnym, równym tempem nie ustępując starszym koleżankom .

Końcowa Kolejność Szkół :

1. Tuchów
  2. Piotrkowice
  3. Burzyn
  4. Siedliska
  5. Lubaszowa
  6. Meszna
  7. Jodłówka Tuchowska
  8. Dąbrówka Tuchowska
  9. Buchcice

Szkołę w Piotrkowicach reprezentowały :

Nina Potok , Prokop Justyna , Cichy Natalia , Więcek Zuzanna ,Więcek Gabriela,  Orczyk Oliwia, Orczyk Natalia, Prokop Martyna , Patyk Patrycja, Patyk Nikola, opiekun grupy mgr Łukasz Bartkowski