12 lutego 2021 r. w naszej placówce miał miejsce bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów z klas I-III oraz dzieci z przedszkola. W tym roku nietypowo, ponieważ każda klasa bawiła się oddzielnie. Cała impreza miała charakter bezpieczny i radosny. Dzieci przygotowały na tę okoliczność piękne stroje, najmłodsi pojawili się w kostiumach bohaterów znanych baśni, filmów, książek. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce indywidualne. Nie zabrakło również zabaw i konkursów. Uwieńczeniem wspaniałej zabawy były pączki, słodkie, bajecznie kolorowe ciasteczka. Atmosfera podczas zabawy w naszej szkole była fantastyczna.

Monika Zych